Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konopianka samodzielnym liderem. Klęska beniaminkaTrzecie z rzędu zwycięstwo wywindowało podopiecznych Krzysztofa Butryna na fotel samodzielnego lidera. W Sochocinie, na boisku spadkowicza z okręgówki, nasi gracze dominowali od pierwszej minuty.

Gospodarze mieli problemy z zestawieniem składu – w bramce wystąpił Robert Jadczak, znany głównie z występu na środku defensywy. Robił co mógł m.in. obronił strzał z rzutu karnego Mateusza Nosarzewskiego.

Wszystkich strzałów nie mógł jednak zatrzymać. Ostatecznie wyjmował piłkę z bramki czterokrotnie. Trzy razy za sprawą Mateusza Pietrusia, celnym strzałem popisał się także Maciej Siemianowski. Przy wszystkich trafieniach udział miał Daniel Lis.

Niestety beniaminek z Radzanowa nie może na razie zaliczyć przygody z A-klasą do udanej. Gracze kierowani przez Zbigniewa Kalinowskiego przegrali drugi mecz z rzędu. W konfrontacji z Bartnikiem Myszyniec zaliczyli jedynie honorowego gola – na listę strzelców wpisał się Daniel Ziółkowski.

Wkra Radzanów – Bartnik Myszyniec 1:5

Wkra Sochocin – Konopianka Konopki 1:4

Pozostałe wyniki III kolejki: GUKS – Wymakracz 1:1, Rzekunianka – Błękitni 2:3, Pełta – Boruta 3:1, Orzyc – Wąsewo 2:1, Orzeł – Korona 1:1

IV kolejka (7-8 września): Bartnik Myszyniec – Konopianka Konopki (niedziela godz. 15), Wkra Radzanów – GUKS Krasnosielc (sobota godz. 14).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x