Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Konopianka samodzielnym liderem. Klęska beniaminka


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Trzecie z rzędu zwycięstwo wywindowało podopiecznych Krzysztofa Butryna na fotel samodzielnego lidera. W Sochocinie, na boisku spadkowicza z okręgówki, nasi gracze dominowali od pierwszej minuty.

Gospodarze mieli problemy z zestawieniem składu – w bramce wystąpił Robert Jadczak, znany głównie z występu na środku defensywy. Robił co mógł m.in. obronił strzał z rzutu karnego Mateusza Nosarzewskiego.

Wszystkich strzałów nie mógł jednak zatrzymać. Ostatecznie wyjmował piłkę z bramki czterokrotnie. Trzy razy za sprawą Mateusza Pietrusia, celnym strzałem popisał się także Maciej Siemianowski. Przy wszystkich trafieniach udział miał Daniel Lis.

Niestety beniaminek z Radzanowa nie może na razie zaliczyć przygody z A-klasą do udanej. Gracze kierowani przez Zbigniewa Kalinowskiego przegrali drugi mecz z rzędu. W konfrontacji z Bartnikiem Myszyniec zaliczyli jedynie honorowego gola – na listę strzelców wpisał się Daniel Ziółkowski.

Wkra Radzanów – Bartnik Myszyniec 1:5

Wkra Sochocin – Konopianka Konopki 1:4

Pozostałe wyniki III kolejki: GUKS – Wymakracz 1:1, Rzekunianka – Błękitni 2:3, Pełta – Boruta 3:1, Orzyc – Wąsewo 2:1, Orzeł – Korona 1:1

IV kolejka (7-8 września): Bartnik Myszyniec – Konopianka Konopki (niedziela godz. 15), Wkra Radzanów – GUKS Krasnosielc (sobota godz. 14).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500