Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Za kierownicą kolejni kierowcy po alkoholu i bez uprawnień


W miniony weekend policja ujawniła aż czterech kierowców, którzy kierowali pojazdami będąc po spożyciu alkoholu, bądź pozbawionymi uprawnień. Takich kierowców zatrzymano w Windykach, Radzanowie, Wiśniewie i Grzebsku.


 W piątek 30 sierpnia , ok. godz. 10:30 w Grzebsku ( gm. Wieczfnia Kościelna), patrol policji zatrzymał  71 – letniego mieszkańca tej gminy. Mężczyzna kierował motorowerem marki Ferro w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,58 promila alkoholu.

W niedzielę 1 września, ok. godz. 10:30 w miejscowości  Windyki  (gm. Wieczfnia Kościelna), patrol policji zatrzymał 49 – letniego mieszkańca gm. Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Astra w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,70 promila alkoholu. .

Również w niedzielę, ok. godz. 16:30 na DK – 7 w miejscowości Wiśniewo, patrol policji zatrzymał 43 – letniego mieszkańca pow. grójeckiego. Mężczyzna kierował samochodem marki BMW po drodze publicznej, pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

W niedzielę, ok. godz. 22:00, w Radzanowie  patrol policji zatrzymał 48 – letniego mieszkańca gm. Radzanów. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Astra w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,34 promila alkoholu i doprowadził do zdarzenia drogowego uderzając w hydrant.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x