meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Pewny sukces Korony. Szczęśliwy remis Mławianki

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019

Reprezentanci GKS-u Strzegowo czekają nadal, jako jedyni w całej stawce, na zwycięstwo w tegorocznych zmaganiach w lidze okręgowej. Sobotni mecz z MKS-em Ciechanów nie przerwał słabej passy podopiecznych Pawła Taranowskiego.

Po siedmiu minutach już przegrywali – Artur Bartosiewicz nie dał rady zatrzymać uderzenia Tunezyjczyka Mohammeda Tayachiego. Nasi gracze próbowali wyrównać, ale skończyło się na tym, że na początku drugiej połowy otrzymali drugi cios. Strzegowianie z zerową zdobyczą punktową plasują się na ostatnim miejscu.

Na drugim biegunie jest Mławianka. Po trzech zwycięstwach z rzędu przyszedł jednak remis z  Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Strata punktów oznaczała utratę fotelu lidera. Dwukrotnie gracze z Mławy przegrywali, ale za każdym razem potrafili wyrównać straty. Celnymi strzałami popisali się Maciej Rogalski (dwukrotnie) i Dominik Lemanek.

Najlepiej w miniony weekend spisali się reprezentanci Korony Szydłowo. Występując w roli gospodarzy nie dali żadnych szans konkurentom z Jednorożca. Strzelanie rozpoczął Piotr Karpiński, a potem w jego ślady poszli Artur Gawęda i autor dubletu Paweł Podlewski.

GKS Strzegowo – MKS Ciechanów 0:2 (0:1)

Mławianka Mława – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:3 (1:1)

Korona Szydłowo –  Mazowsze Jednorożec 4:0 (2:0)

Pozostałe wyniki IV kolejki: Troszyn – Żbik 0:0, Tęcza – Narew 2:4, Iskra – PAF 2:0, Sona – Pokrzywnica 0:6, Wkra – Kryształ 2:1

V kolejka (7-8 września): Kryształ  Glinojeck – Strzegowo, GKS Pokrzywnica – Korona, Szydłowo,  Narew Ostrołęka  – Mławianka Mława.