Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kradzieże roweru, telefonu i pieniędzy


Jak podaje mławska policja w nocy z 31 sierpnia na 1 września, nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży roweru damskiego typu „damka” wraz z fotelikiem dziecięcym, wartego  ponad 500 zł. Do kradzieży doszło na ulicy Rynkowej w Mławie.


W niedzielę 1 września, ok. godz. 12:00, w Szreńsku nieznani sprawcy w nieustalony sposób dostali się do wnętrza budynku mieszkalnego, gdzie po splądrowaniu pomieszczeń dokonali kradzieży pieniędzy. W wyniku zdarzenia zgłaszająca poniosła straty w wysokości ponad 2 tys. zł.

Z kolei w piątek, 30 sierpnia br., do KPP Mława zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił, że w nocy z 25/26 sierpnia br., dwóch nieznanych mężczyzn, dokonało kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung oraz karty bankomatowej. Sprawcy dokonali również wypłaty z konta poszkodowanego oraz transakcji zbliżeniowych. Łączna kwota strat wyniosła ponad 2,5 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x