Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Jest decyzja. Powiat otrzymał prawie 21 mln zł na drogi


Szykują się duże inwestycje na drogach powiatowych, a dwie z nich zostaną gruntownie przebudowane. Wczoraj na facebooku starosta Jerzy Rakowski poinformował o pozyskaniu prawie 21 mln zł na ten cel.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


–  Szanowni Mieszkańcy Powiatu Mławskiego jako starosta w imieniu Zarządu Powiatu Mławskiego mam przyjemność poinformować, że w ramach rządowego programu Funduszu Dróg Samorządowych pozyskaliśmy na budowę i remont dróg powiatowych blisko 21 milionów złotych. Dziś została ogłoszona przez wojewodę mazowieckiego lista zadań rekomendowanych do dofinansowania w ramach FDS – napisał starosta Rakowski.

– Ciężka praca wielu ludzi się opłaciła. Staramy się o kolejne środki na trzy projekty – dodał starosta.

Wiadomo, że zatwierdzone zostały dwa zadania inwestycyjne powiatu i w ramach przyznanych środków zostaną zmodernizowane drogi: Bogurzynek – Mdzewo oraz Podkrajewo – Wiśniewo.

Przypomnijmy, wcześniej powiat pozyskał ponad 3,2 mln zł dodatkowo na budowę ronda przy ulicy Lelewela.

 JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Radny
Gość
Radny

Dobry początek, …. Blisko 300 km dróg powiatowych jest w złym lub bardzo złym stanie. Z tego ponad 100 km, to drogi o szerokości 3,5 m! Nakłady na drogi powiatowe muszą znacząco wzrastać. Bezpieczeństwo mieszkańców najważniejsze!

Wera
Gość
Wera

Miasto Mława tez dostało niezłą sumkę, ale portal cm nie pokusił się napisać o tym.czyżby nie zajrzał do dokumentów zródłowych

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Brawo Starosta brawo zarząd. Oby tak dalej.

Były
Gość
Były

A dlaczego Starosta o takich sprawach informuje na Facebooku, a nie poprzez media ogólnie dostępne, chociażby miejskie portale, czy prasę, konferencję prasową itp. Polityka medialna to też sztuka i duża umiejętność!

czytnik
Gość
czytnik

Proste dlaczego. Facebookiem przekażesz fakty. Codziennik może napisać: tylko 21 mln dla Starostwa, a Ciechanów xxxmln