Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

2 września ponad 1170 uczniów klas pierwszych rozpoczęło naukę w szkołach średnich


To rekordowa liczba uczniów, którzy w tym roku szkolnym rozpocznie naukę w szkołach średnich naszego powiatu. Są wśród nich zarówno absolwenci ostatniego rocznika gimnazjum jak też absolwenci klas ósmych szkoły podstawowej.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie uroczystym ślubowaniem pierwszy dzień nauki rozpoczęli uczniowie 11 klas pierwszych. O życzliwość, pomoc i wsparcie dla nich do nauczycieli i starszych kolegów apelował dyrektor Marek Kiełbiński. Zachętę i chęć pomocy młodszym koleżankom i kolegom deklarował przewodniczący samorządu uczniowskiego Mateusz Dynakowski, co sądząc z ogromnych oklasków jakie towarzyszyły jego wystąpieniu, spotkało się ze zrozumieniem społeczności uczniowskiej.

Dyrektor Kiełbiński przedstawił nowych nauczycieli, którzy w tym roku będą uczyć w liceum, poinformował też o powołaniu Agnieszki Sosnowskiej, nauczycielki matematyki na stanowisko wicedyrektor szkoły.

JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500