Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

2 września ponad 1170 uczniów klas pierwszych rozpoczęło naukę w szkołach średnich


To rekordowa liczba uczniów, którzy w tym roku szkolnym rozpocznie naukę w szkołach średnich naszego powiatu. Są wśród nich zarówno absolwenci ostatniego rocznika gimnazjum jak też absolwenci klas ósmych szkoły podstawowej.


W I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie uroczystym ślubowaniem pierwszy dzień nauki rozpoczęli uczniowie 11 klas pierwszych. O życzliwość, pomoc i wsparcie dla nich do nauczycieli i starszych kolegów apelował dyrektor Marek Kiełbiński. Zachętę i chęć pomocy młodszym koleżankom i kolegom deklarował przewodniczący samorządu uczniowskiego Mateusz Dynakowski, co sądząc z ogromnych oklasków jakie towarzyszyły jego wystąpieniu, spotkało się ze zrozumieniem społeczności uczniowskiej.

Dyrektor Kiełbiński przedstawił nowych nauczycieli, którzy w tym roku będą uczyć w liceum, poinformował też o powołaniu Agnieszki Sosnowskiej, nauczycielki matematyki na stanowisko wicedyrektor szkoły.

JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x