Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Strzegowo. Z rzeki wyłowiono zwłoki mężczyzny


Dzisiaj około godziny 14-tej w Strzegowie z rzeki Wkry strażacy wyciągnęli na brzeg ciało ok 50 – 60 letniego mężczyzny. Obecny na miejscu zdarzenia Zespól Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon. Ciało znaleźli młodzi chłopcy przebywający nad rzeką i natychmiast zaalarmowali służby.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Na miejscu pracuje policja, która pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać zdarzenie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP z łodzią i OSP Strzegowo.

red.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500