Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Uniszki Zawadzkie. Zapłonęły 864 znicze


Kombatanci, przedstawiciele władz rządowych, samorządowych, harcerze,  a także po raz pierwszy oficjalnie – kibice MKS Mławianki Mława uczcili poległych bohaterów Bitwy pod Mławą. Pod Mauzoleum Żołnierzy Września delegacje złożyły kwiaty, tradycyjnie już przy pomniku piechura zapłonęły 864 znicze, symbolizujące znanych z nazwiska poległych bohaterów bitwy pod Mławą.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Ola
Gość
Ola

Dzieci, sztandary z mławskich szkól są a gdzie burmistrz?

dzidek
Gość
dzidek

Jak to gdzie uzgadnia, warunki, I zakres obowiazkow swego nowego zastepcy, na uroczystosc wyslal swoja delegacje.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

To nie są kibice MŁAWIANKI–to są kibice LEGII świadczy o tym, ta L–ka na tym transparencie, no i oczywiście race dymne, to tradycja w ich odpalaniu przez kibiców LEGII, BO W Warszawie wszelkiego typu transparenty, podobnego typu POLICJA, OD RAZU PACYFIKOWAŁA, I TO DOŚĆ BRUTALNIE, n.p spacyfikowano transparent NIGDY WIĘCEJ WOJNY!! i to dość brutalnie, dlaczego?? ale o to trzeba spytać policję.

Stefan
Gość
Stefan

Kibice Mławianki oraz Legii- „kawa nie wyklucza herbaty” proszę Pana.