Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Uniszki Zawadzkie. Zapłonęły 864 znicze


Kombatanci, przedstawiciele władz rządowych, samorządowych, harcerze,  a także po raz pierwszy oficjalnie – kibice MKS Mławianki Mława uczcili poległych bohaterów Bitwy pod Mławą. Pod Mauzoleum Żołnierzy Września delegacje złożyły kwiaty, tradycyjnie już przy pomniku piechura zapłonęły 864 znicze, symbolizujące znanych z nazwiska poległych bohaterów bitwy pod Mławą.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Ola
Gość
Ola

Dzieci, sztandary z mławskich szkól są a gdzie burmistrz?

dzidek
Gość
dzidek

Jak to gdzie uzgadnia, warunki, I zakres obowiazkow swego nowego zastepcy, na uroczystosc wyslal swoja delegacje.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

To nie są kibice MŁAWIANKI–to są kibice LEGII świadczy o tym, ta L–ka na tym transparencie, no i oczywiście race dymne, to tradycja w ich odpalaniu przez kibiców LEGII, BO W Warszawie wszelkiego typu transparenty, podobnego typu POLICJA, OD RAZU PACYFIKOWAŁA, I TO DOŚĆ BRUTALNIE, n.p spacyfikowano transparent NIGDY WIĘCEJ WOJNY!! i to dość brutalnie, dlaczego?? ale o to trzeba spytać policję.

Stefan
Gość
Stefan

Kibice Mławianki oraz Legii- „kawa nie wyklucza herbaty” proszę Pana.