Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanów. Ściął hydrant i uderzył w bramę


Ścięty hydrant w chodniku i zalana ulica, zniszczone ogrodzenie i brama jednej z posesji – takie  skutki przyniosła utrata panowania nad autem. Na szczęście w tym zdarzeniu żadne osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń. Do zdarzenia doszło wczoraj (1 września) wieczorem w Radzanowie na ulicy Siemiątkowskiego, kilka minut po godzinie 21.  Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy, policja ustala okoliczności w jakich doszło do wypadku.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x