Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Radzanów. Ściął hydrant i uderzył w bramę


Ścięty hydrant w chodniku i zalana ulica, zniszczone ogrodzenie i brama jednej z posesji – takie  skutki przyniosła utrata panowania nad autem. Na szczęście w tym zdarzeniu żadne osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń. Do zdarzenia doszło wczoraj (1 września) wieczorem w Radzanowie na ulicy Siemiątkowskiego, kilka minut po godzinie 21.  Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy, policja ustala okoliczności w jakich doszło do wypadku.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500