Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar zaczął się od garażu, potem zajęła się stodoła, zagrożona jest też obora


fot. ilustracyjne


Pożar w miejscowości Proszkowo (gm. Szreńsk). Jak podaje PSP w Mławie dzisiaj około godziny 8:20 doszło do pożaru samochodu w garażu na prywatnej posesji.

Pożar jednak jeszcze przed przybyciem straży pożarnej przeniósł się na stojącą w pobliżu stodołę. Strażacy podają prądy wody w obronie, starając się uratować również przyległą do stodoły oborę. Pożar gasi kilka jednostek straży pożarnej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x