Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Powróćmy jak za dawnych lat. Koncert Kapeli z Targówka


Piosenki retro z okresu międzywojennego, ale także powojennego, no i oczywiście warszawski folklor wybrzmiał we wczorajszym koncercie Warszawskiej Kapeli z Targówka. Ta kapela zna się już dobrze z mławską publicznością, w naszym mieście gości już po raz trzeci. Spośród zagranych melodii, chyba każdy mógł znaleźć właśnie dla siebie coś miłego i wpadającego w ucho.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500