Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ossów gościł kolarzy. Podium dla Zuzanny


Po miesiącu przerwy wznowiono zmagania w kolarskim cyklu Poland Bike Marathon. Peleton spotkał się w Ossowie, wsi położonej w powiecie wołomińskim. Do rywalizacji przystąpiło kilkudziesięciu amatorów jazdy po trudnym terenie.


Na najdłuższym dystansie Max zabrakło naszego zawodnika. Nikt nie zdecydował się na przejechanie odcinka o długości 52 kilometrów.  Skorzystali na tym głównie cykliści z Wyszkowa – w pierwszej czwórce uplasowało się trzech przybyszy z tego miasta.

Za to na odcinku Mini trzymaliśmy kciuki za duet mławian. Konkurencja była olbrzymia, dwadzieścia pięć kilometrów próbowało pokonać blisko czterystu śmiałków. Nie wszyscy dojechali do mety. Na szczęście takie kłopoty nie dopadły Pawła Rudzińskiego i Hadriana Gruszewskiego.

Sportowcy z Mławy finiszowali odpowiednio na 24. i 98. miejscu w klasyfikacji generalnej.  Jeśli chodzi o kategorie wiekowe Rudziński był 12. w M3, natomiast jego młodszy krajan siódmy w MJ.

Także na dystansie Fan (dziesięć kilometrów) nie zabrakło naszego przedstawiciela. Zuzanna Gruszewska miała powody do zadowolenia. Piąta w „generalce”, w grupie wiekowej D3 przebiła się na drugi stopień podium.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x