Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krajowe Zawody Sportowo- Pożarnicze OSP zakończone. Znamy wynik OSP Stupsk


W Polanicy- Zdrój w miniony weekend odbyły się Krajowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych 2019. W zmaganiach wzięło udział 38 najlepszych drużyn z całej Polski – 19 drużyn kobiecych i 19 męskich.  Wśród drużyn męskich, drużyna OSP ze Stupska uplasowała się na miejscu 12.


Wśród drużyn męskich zdecydowanie zwyciężyli druhowie z OPS Janiszew. Wśród kobiecych drużyn pożarniczych nie miała sobie równych drużyna z OSP Kalinowa.

red.

Zobacz filmik z konkurencji strażackiej musztry.

Krajowe zawody Sportowo pożarnicze Polanica – Zdrój dzień 1. KONKURENCJA MUSZTRY

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Stupsku Piątek, 30 sierpnia 2019

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x