Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zwyrodnialec oskalpował psa! [Uwaga, drastyczne zdjęcia!]


Do przerażającego zdarzenia doszło wczorajszej nocy w Przasnyszu na osiedlu Orlika.  Ktoś zdarł skórę z pyska psa (!!!) i porzucił ją na przyblokowym trawniku. Prosimy o pomoc w ustaleniu zwyrodnialca. Sprawa została już zgłoszona na Policję.


Za blokiem przy ulicy Osiedlowej 2 w Przasnyszu została znaleziona skóra zdarta z pyska psa (!!!).

Jeżeli ktoś rozpoznaje umaszczenie pieska lub słyszał jakieś odgłosy w nocy z dnia 31 sierpnia na 1 września proszony jest o kontakt z organizacją „Paka dla Futrzaka” – nr tel.: 504 041 690.

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
KOBIETA
KOBIETA
5 lata temu

Patrząc na to az serce sie łamie. Zwierze, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowania, ochronę i opiekę.
A kara za to co zrobil temu psu powinna być surowa..

Darek
Darek
5 lata temu

To samo zrobiłbym z nim ciekawe jak by się czuł

Darek
Darek
5 lata temu

To samo zrobiłbym z nim

Ewka
Ewka
5 lata temu

Ale potwór diabeł brak słów ZWYRODNIALEC przepełniony złem

Pola
Pola
5 lata temu

Mam nadzieję że jakieś kamery uchwyciły to co zrobił ten potwór i nie uniknie on więzienia.

XXX
XXX
5 lata temu
Reply to  Pola

To nie potwór,to zwykła pała i trzeba mu łapy połamać albo uciąć

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x