Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bartoszyce zapraszają na obchody 25-lecia brygady!


Zaprzyjaźniona z Mławą 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana zaprasza na obchody 25-lecia swojego istnienia. W programie siedmiodniowych uroczystości przewidziano szereg atrakcji.


Obchody rozpoczną się w niedzielę 1 września. Podczas pierwszych dni świętowania w Bartoszycach organizatorzy stawiają na sport. W programie przewidziano turniej brydża sportowego, zawody wędkarskie, strzeleckie, w tenisa stołowego i unihokeja, bieg na orientację i bieg zwiadowcy. W piątek 6 września o godz. 9.00 w kościele garnizonowym odbędzie się msza św. w intencji żołnierzy i pracowników RON. Od 9.00 na placu Bohaterów Westerplatte będzie trwał piknik militarny. Równolegle zaplanowano Przegląd Piosenki Patriotycznej i Wojskowej (eliminacje dzień wcześniej od 9.00) i występ Orkiestry Dętej Chilmanowicza. Będzie też można skosztować wojskowej grochówki. W samo południe na placu odbędzie się uroczysta zbiórka. Nad głowami uczestników uroczystości pojawią się wojskowe Iskry, które pomalują niebo na biało-czerwono. Zostanie odsłonięty Pomnik Orła Białego. Obchody 25-lecia 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej zwieńczy dzień później piknik rodzinny w Klubie Wojskowym.

Szczegółowy harmonogram obchodów w załączniku poniżej. W imieniu gospodarzy serdecznie zapraszamy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x