Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa dezynfekcja sieci wodociągowej na terenie Mławy


W związku z długo utrzymującymi się bardzo wysokimi temperaturami powietrza, dużymi zużyciami wody na terenie Mławy oraz prowadzonymi robotami na sieci wodociągowej, Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o.o. w Mławie rozpoczyna dezynfekcję i płukanie sieci wodociągowej miasta.

Sprzedam Piec


W związku z tym może być wyczuwalny delikatny zapach chloru w wodzie i mogą okresowo występować spadki ciśnienia wody w sieci. Firma za utrudnienia przeprasza.

Źródło: WOD-KAN

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Henio
Henio
1 rok temu

No i się zaczeło

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x