Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Starostwo zatwierdziło nowe trasy autobusowe


Od nowego roku szkolnego trzech przewoźników zapewni transport pasażerski na terenie powiatu mławskiego. Starosta Mławski, zgodnie ze złożonymi wnioskami wydał zezwolenia na wykonywanie regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym dla następujących przedsiębiorców:


  1. Bożena Czaplicka, Krzysztof Czaplicki Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób S.C. 06-300 Przasnysz, Makowska 108

2. Andrzej Fabisiak All-Mit Automobile, 06-500 Mława, Graniczna 8

3. Olsztyński Bus Sp. z. o.o., 10-589 Olsztyn, Plan Konstytucji 3.    

     Maja 2a

Przewoźnicy zapewniają pasażerom informację o  zaplanowanych trasach i sposobie sprzedaży biletów. Przedsiębiorcy zadeklarowali, że wszelkich informacji dotyczących między innymi rozkładów oraz dystrybucji i cen biletów udzielać będą osobiście w siedzibie firmy, telefonicznie i mailowo. Poniżej podajemy dane do kontaktu:

 

art.sponsorowany

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]