Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar dwóch przyczep ze słomą pod Czernicami Borowymi


Wczoraj (29 sierpnia) około godziny 18:00 na drodze powiatowej w miejscowości Pawłowo – Poręba (gmina Czernice Borowe) doszło do pożaru dwóch przyczep rolniczych przewożących słomę.


W chwili przyjazdu straży pożarnej dwie przyczepy rolnicze z belami słomy całkowicie objęte były pożarem. Przyczepy stały na środku drogi, a ciągnik rolniczy został odpięty przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do gaszenia pożaru. W międzyczasie bele zostały zsunięte do przydrożnego rowu przy pomocy ładowarki teleskopowej, co umożliwiło skuteczne prowadzenie akcji gaśniczej.

Podczas działań ruch na drodze powiatowej Pawłowo Kościelne- Zberoż był całkowicie wstrzymany. W wyniku pożaru spaleniu uległo 27 bel słomy oraz dwie przyczepy rolnicze.

W działaniach gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Czernice Borowe, Pawłowo Kościelne i Węgra.

źródło i fot. PSP Przasnysz

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x