Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar dwóch przyczep ze słomą pod Czernicami Borowymi


Wczoraj (29 sierpnia) około godziny 18:00 na drodze powiatowej w miejscowości Pawłowo – Poręba (gmina Czernice Borowe) doszło do pożaru dwóch przyczep rolniczych przewożących słomę.W chwili przyjazdu straży pożarnej dwie przyczepy rolnicze z belami słomy całkowicie objęte były pożarem. Przyczepy stały na środku drogi, a ciągnik rolniczy został odpięty przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpili do gaszenia pożaru. W międzyczasie bele zostały zsunięte do przydrożnego rowu przy pomocy ładowarki teleskopowej, co umożliwiło skuteczne prowadzenie akcji gaśniczej.

Podczas działań ruch na drodze powiatowej Pawłowo Kościelne- Zberoż był całkowicie wstrzymany. W wyniku pożaru spaleniu uległo 27 bel słomy oraz dwie przyczepy rolnicze.

W działaniach gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Czernice Borowe, Pawłowo Kościelne i Węgra.

źródło i fot. PSP Przasnysz

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500