Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W upale najlepsi dwaj Pawłowie


Wakacje powoli się kończą, także zmagania w siatkówkę plażową powoli odchodzą do historii. Choć na razie zawodów nie brakuje. Jedne z nich rozegrano w sobotę 24 sierpnia na boisku w Szreńsku.


To nie był pierwszy turniej w tej miejscowości podczas tegorocznego lata. W lipcu swoje umiejętności zaprezentowało osiem par – główne trofeum zgarnęli zawodnicy z Zielonej, Mikołaj Rochna i Radosław Rochna. W decydującym pojedynku okazali się lepsi od Pawła Domżalskiego i Pawła Wardy.

Niestety w sierpniowej imprezie frekwencja nie było już tak dobra. Zabrakło m.in. zwycięzców z powiatu żuromińskiego oraz duetu z Mławy, Tomasza Szwęcha i Serafina Gruźlewskiego (trzecie miejsce w generalnym zestawieniu).

Z zimną krwią nieobecność groźnych konkurentów wykorzystali dwaj Pawłowie, Domżalski i Warda. Mimo trzydziestostopniowego upału zachowali najwięcej sił. Na początku pokonali 2:1 Damiana Bierdnika i Łukasza Cichockiego z Lipowca Kościelnego, po czym w kolejnych pojedynkach odprawili rywali już w dwóch partiach. 

Na drugim miejscu finiszowali lipowianie. Natomiast na najniższym stopniu podium uplasowali się miejscowi siatkarze, Adrian Warda i Mateusz Kucman.

Końcowa klasyfikacja: 1. Paweł Domżalski/Paweł Warda 2. Łukasz Cichocki/Damian Bierdnik, 3. Adrian Warda/Mateusz Kucman, 4.Miłosz Kwieciński/Marcin Kowalski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x