Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

OSP Stupsk jedzie na Krajowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych


Jednostka OSP Stupsk jako jedyna z naszego terenu będzie uczestnikiem Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych KDP OSP. Odbędą się one w dniach 30.08.-01.09.2019 r. w Polanicy-Zdroju.Weźmie w nich udział 38 drużyn reprezentujących Ochotnicze Straże Pożarne z całego kraju – 19 drużyn kobiecych i 19 drużyn męskich ze wszystkich województw. Trzymamy kciuki i kibicujemy oczywiście naszym strażakom!

Są to najważniejsze zawody dla strażaków ochotników, którzy biorą udział w eliminacjach na wszystkich szczeblach od lokalnych do wojewódzkich.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie jedyni bo z Mazowieckiego jeszcze Szkopy startują

OSP Dąbek
Gość
OSP Dąbek

Powodzenia! Trzymamy kciuki!

OSP Szydłowo
Gość
OSP Szydłowo

Powodzenia!!!