Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

OSP Stupsk jedzie na Krajowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych


Jednostka OSP Stupsk jako jedyna z naszego terenu będzie uczestnikiem Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych KDP OSP. Odbędą się one w dniach 30.08.-01.09.2019 r. w Polanicy-Zdroju.


Weźmie w nich udział 38 drużyn reprezentujących Ochotnicze Straże Pożarne z całego kraju – 19 drużyn kobiecych i 19 drużyn męskich ze wszystkich województw. Trzymamy kciuki i kibicujemy oczywiście naszym strażakom!

Są to najważniejsze zawody dla strażaków ochotników, którzy biorą udział w eliminacjach na wszystkich szczeblach od lokalnych do wojewódzkich.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Nie jedyni bo z Mazowieckiego jeszcze Szkopy startują

OSP Dąbek
OSP Dąbek
3 lata temu

Powodzenia! Trzymamy kciuki!

OSP Szydłowo
OSP Szydłowo
3 lata temu

Powodzenia!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x