Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Ach ten upał… w głowie…


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Dość nietypowe zgłoszenie otrzymali dziś (29.08) około godziny 18-tej mławscy strażacy. Zgłaszający powiadomił, że przy ulicy „Torfa” Załęskiego mężczyzna został uwięziony w studzience kanalizacyjnej. Jak twierdził zgłaszający – mężczyzna wszedł do studzienki by się schłodzić i nie może wyjść, gdyż właz studzienki jest zamknięty.

Niezależnie od tego jak prawdopodobnie brzmi zgłoszenie strażacy zgłoszeń nie lekceważą. Na pomoc wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Już na miejscu okazało się, że zgłoszenie to fałszywy alarm. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zgłaszającemu mogło się tylko wydawać, że takie zdarzenie miało miejsce. Dalszy ciąg sprawy pozostaje w rękach policji, która również zjawiła się na miejscu.

red.  

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
pijak
Gość
pijak

nie pijta siuwaksu z melin.