Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

1 września zapal znicz bohaterom spod Mławy


W niedzielę 1 września 2019 r. odbędą się kolejne uroczystości w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą. Przy pomniku piechura w Uniszkach Zawadzkich zostaną zapalone 864 znicze, natomiast w mławskim parku zagra Kapela z Targówka.


Spotkanie przy pomniku piechura rozpocznie się o godz. 15.00. Zostaną tam zapalone 864 znicze symbolizujące znanych z nazwiska poległych bohaterów bitwy pod Mławą. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, w tym zainteresowane udziałem poczty sztandarowe. Gospodarzem uroczystości jest gmina Wieczfnia Kościelna.

Osoby zainteresowane udziałem w uroczystości będą mogły skorzystać z bezpłatnego transportu autokarem do Uniszek Zawadzkich. Autokar zatrzyma się na przystanku przy ul. Stary Rynek w Mławie o godz. 14.15. Odjazd zaplanowano na godz. 14.45. Powrót z Uniszek Zawadzkich ok. godz. 16.00.

Tego samego dnia w miejskim parku w Mławie odbędzie się koncert Kapeli z Targówka, na który zaprasza Miejski Dom Kultury. Życzymy przyjemnych wrażeń!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x