Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Konopianka już na podium. Beniaminek nie dał rady


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Po ograniu spadkowicza z Chorzel, piłkarze Konopianki zrobili kolejny krok na boiska ligi okręgowej. Na swoim boisku okazali się lepsi od rywali z Sypniewa. Na rozmontowanie defensywy Orła potrzebowali zaledwie ośmiu minut.

Adam Łapuć zagrał idealnie do Mateusza Pietrusia, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywali. To ustawiło dalszą części rywalizacji. Podopieczni Krzysztofa Butryna mogli spokojnie popracować nad wyprowadzaniem kolejnego ciosu. To udało  się w końcówce premierowej partii. Dośrodkowanie Marcina Kosiewicza z rzutu wolnego wykorzystał Daniel Lis.

W tym momencie spotkanie było już rozstrzygnięte. Sypniewianie potrafili jedynie strzelić honorową bramkę.

W Długosiodle doszło do konfrontacji dwóch beniaminków. Radzanowska Wkra nie miała większych szans w zderzeniu z miejscowym Wymakraczem. Poległa 1:4 – autorem jedynego gola okazał się doświadczony Mariusz Wojdowski.

Wymakracz Długosiodło – Wkra Radzanów 4:1 (1:0)

Konopianka Konopki – Orzeł Sypniewo 2:1 (2:0)

Pozostałe wyniki II kolejki: Bartnik – Wkra S. 3:0 – walkower, Korona – Orzyc 3:0, Wąsewo – Pełta 2:1, Boruta – Rzekunianka 0:1, Błękitni – GUKS 4:0

III kolejka (1 września): Wkra Radzanów  – Bartnik Myszyniec, Wkra Sochocin  – Konopianka Konopki.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500