Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego przed mławską publicznością


Znane i tradycyjnie śpiewane, ale też te mniej popularne i współczesne pieśni patriotyczne w doskonałym wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego zabrzmiały w sobotnie popołudnie w miejskim parku. Jak się okazało, znaczna część z nich znana jest doskonale zwłaszcza starszemu pokoleniu mławian, bo podśpiewywali, przynajmniej niektóre pieśni wraz z wykonawcami.

Narodowo-patriotyczna część stanowiła clou programu, ale nie zabrakło też lżejszego repertuaru – humorystycznych interpretacji, musicalowych motywów, włoskich muzycznych akcentów oraz argentyńskich tang. Na estradzie w parku zaprezentowała się Anna Grabowska-Nadwodna, Natalia Kaczorowska, Krzysztof Ciupiński-Świątek, Jan Kierdelewicz, a towarzyszyła im kilkudziesięcioosobowa orkiestra wraz z dyrygentem mjr. Marcinem Ślązakiem. Koncert poprowadziła Anna Bukowska.

JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments