Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wkra i Korona w trzeciej rundzie Pucharu Polski


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Do drugiej rundy Okręgowego Pucharu Polski przystąpiło pięć naszych zespołów. Dalej przeszły tylko dwie, wyjątkowo niemiłą niespodziankę sprawiła Mławianka. W Kuczborku okazała się słabsza od tamtejszego Boruty.

Nawet w odmłodzonym składzie podopieczni Tomasza Aziewicza powinni sobie poradzić z przedstawicielem A-klasy. Ostatecznie jednak polegli 1:2 – honorową bramkę w 90. minucie strzelił Szymon Masiak.

Z pucharowymi emocjami rozstali się zawodnicy ze Strzegowa. Regulaminowy czas nie pozwolił wyłonić zwycięzcy spotkania GKS-u z Orlętami Baboszewo. Padł remis – na listę strzelców w ekipie trenowanej przez Pawła Taranowskiego wpisali się  Patryk Lubański, Jakub Rogowski i dwukrotnie Maciej Warecki. Ostatecznie doszło do konkursu rzutów karnych. Lepiej „jedenastki” strzelali baboszewianie.

Wkra Radzanów okazała się lepsza od swojej imienniczki z Bieżunia. Trzy trafienia zapisali na swoje konto Ziółkowscy, Daniel i Adam (dwie bramki). Natomiast końcowy wynik przypieczętował Michał Dwużnik.

W Dzierzgowie rozegrano derby powiatu. Gospodarze wyszli na prowadzenie z Koroną Szydłowo już w 5. minucie (strzał Mateusza Krajewskiego). Potem strzelali już tylko lokalni rywale. Zaczął Maciej Hinburg, potem w jego ślady poszli Robert i Kamil Głowaccy oraz Arkadiusz Sowiński.

Trzecia runda odbędzie się w środę, 4 września.

Boruta Kuczbork – MKS Mławianka Mława 2:1,

Tamka Dzierzgowo – Korona Szydłowo 1:4

Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń 4:2

Orlęta Baboszewo – GKS Strzegowo 4:4 rzuty karne 4:3

Pozostałe wyniki: Opia Opinogóra – Kryształ Glinojeck 1:11,  Wymakracz Długosiodło – KS CK Troszyn 0:4, Bartnik Myszyniec – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3, FC Różan – Narew Ostrołęka 0:2, Gladiator Słoszewo – Sona Nowe Miasto 3:0 -walkower, KS Pniewo – GKS Pokrzywnica 3:2, Rzekunianka Rzekuń – Mazowsze Jednorożec 3:0 – walkower, Świt Baranowo – Iskra Krasne 4:2, Żbik Nasielsk – Tęcza Ojrzeń 3:0 – walkower, GKS Andrzejewo – KS Wąsewo 0:6, PAF Płońsk – MKS Ciechanów – mecz zostanie w środę 28 sierpnia.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Paweł
Gość
Paweł

Dno ta piłka mławskiej drużyny…