Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wkra i Korona w trzeciej rundzie Pucharu Polski


Do drugiej rundy Okręgowego Pucharu Polski przystąpiło pięć naszych zespołów. Dalej przeszły tylko dwie, wyjątkowo niemiłą niespodziankę sprawiła Mławianka. W Kuczborku okazała się słabsza od tamtejszego Boruty.

Nawet w odmłodzonym składzie podopieczni Tomasza Aziewicza powinni sobie poradzić z przedstawicielem A-klasy. Ostatecznie jednak polegli 1:2 – honorową bramkę w 90. minucie strzelił Szymon Masiak.

Z pucharowymi emocjami rozstali się zawodnicy ze Strzegowa. Regulaminowy czas nie pozwolił wyłonić zwycięzcy spotkania GKS-u z Orlętami Baboszewo. Padł remis – na listę strzelców w ekipie trenowanej przez Pawła Taranowskiego wpisali się  Patryk Lubański, Jakub Rogowski i dwukrotnie Maciej Warecki. Ostatecznie doszło do konkursu rzutów karnych. Lepiej „jedenastki” strzelali baboszewianie.

Wkra Radzanów okazała się lepsza od swojej imienniczki z Bieżunia. Trzy trafienia zapisali na swoje konto Ziółkowscy, Daniel i Adam (dwie bramki). Natomiast końcowy wynik przypieczętował Michał Dwużnik.

W Dzierzgowie rozegrano derby powiatu. Gospodarze wyszli na prowadzenie z Koroną Szydłowo już w 5. minucie (strzał Mateusza Krajewskiego). Potem strzelali już tylko lokalni rywale. Zaczął Maciej Hinburg, potem w jego ślady poszli Robert i Kamil Głowaccy oraz Arkadiusz Sowiński.

Trzecia runda odbędzie się w środę, 4 września.

Boruta Kuczbork – MKS Mławianka Mława 2:1,

Tamka Dzierzgowo – Korona Szydłowo 1:4

Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń 4:2

Orlęta Baboszewo – GKS Strzegowo 4:4 rzuty karne 4:3

Pozostałe wyniki: Opia Opinogóra – Kryształ Glinojeck 1:11,  Wymakracz Długosiodło – KS CK Troszyn 0:4, Bartnik Myszyniec – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3, FC Różan – Narew Ostrołęka 0:2, Gladiator Słoszewo – Sona Nowe Miasto 3:0 -walkower, KS Pniewo – GKS Pokrzywnica 3:2, Rzekunianka Rzekuń – Mazowsze Jednorożec 3:0 – walkower, Świt Baranowo – Iskra Krasne 4:2, Żbik Nasielsk – Tęcza Ojrzeń 3:0 – walkower, GKS Andrzejewo – KS Wąsewo 0:6, PAF Płońsk – MKS Ciechanów – mecz zostanie w środę 28 sierpnia.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Paweł
Gość
Paweł

Dno ta piłka mławskiej drużyny…