Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pacjent wypadł ze szpitalnego okna


W sobotę 24 sierpnia późnym wieczorem 65-letni mężczyzna wypadł z okna na czwartym piętrze Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Niestety nie przeżył upadku.


Jak informuje Policja mężczyzna był mieszkańcem powiatu pułtuskiego i w sobotę w godzinach popołudniowych został przyjęty na oddział neurologiczny. Całe zajście zgłosiła pielęgniarka z oddziału znajdującego się piętro niżej, która widziała spadającą postać. W chwili obecnej policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności wyjaśniające i ustalani są świadkowie zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x