Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Kapela Czerniakowska zagrała w mławskim parku


Tegoroczne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą uświetniła Kapela Czerniakowska, polski zespół wykonujący utwory z gatunku tzw. miejskiego folkloru. Na koncercie w parku dopisała bardzo wysoka frekwencja, a wśród widzów znaleźli się członkowie zagranicznych delegacji oraz przedstawiciele władz parlamentarnych i samorządowych.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Kapela Czerniakowska zagrała najpopularniejsze utwory z biesiadnego repertuaru miejskiego folku, wśród których nie zabrakło szlagieru „Chodź na Pragę” skomponowanego przez Artura Golda w 1930 r.  oraz wielu innych przebojów. Rytm skocznej i wesołej muzyki porwał wielu obecnych do tańca.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Do Józef
Gość
Do Józef

Nie musiałeś iść do parku, mogłeś w dniu zadumy iść do kościoła pomodlić się za duszę polskich żołnierzy

Weź
Gość
Weź

Zagrali, 2 godziny spóźnieni…

Józef
Gość
Józef

Jesteśmy świadkami relatywizacji historii i pamięci o poległych żołnierzach i ludności cywilnej. To nie jest radosny piknik z tańcami. Smutna rocznica która powinna być obchodzona z należytym szacunkiem dla ludzi którzy oddali życie za nasz kraj. Ciekawe czy na rocznicę śmierci swoich bliskich urządzają imprezę ?! Jak zwykle nietrafiony pomysł… Burmistrz niemiecki jaki zadowolony z tańca zwycięzców…

tik tak
Gość
tik tak

Wystarczy spojrzeć kto tak radośnie wywija a wszystko będzie jasne tak jak w Gdańsku.

Pit
Gość
Pit

Relatywnie mówiąc wszytko jest nie na miejscu w związku z tym . Pewnie jeszcze tańczyli w adidasach w koszulkach z Lidla , popijając napojem z Kauflandu.