Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Plenerowe, letnie kino zadomowiło się w Przasnyszu. Mława nadal w tyle


Plenerowe kino letnie na dobre zadomowiło się w Przasnyszu. 23 sierpnia odbył się w nim kolejny seans. Tym razem widzowie mieli okazję obejrzeć film Green Book. Obraz jest zdobywcą 5 statuetek Oskara i 3 Złotych Globów. Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny. Seanse odbywają się na parkingu przy przasnyskim domu kultury. 

Przypomnijmy, że w Mławie inicjatywa letniego kina plenerowego proponowana dwa lata temu w ramach obywatelskiego projektu urządzenia skweru przy ulicy Dworcowej nie doczekała się realizacji przez urząd miasta i zmarła śmiercią naturalną. Pewną namiastką spotkań plenerowych jest akcja w miejskim parku z czterema leżaczkami pod hasłem „Poczytajmy, posłuchajmy”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kos
kos
11 miesięcy temu

Trzeba pamiętać, że w Przasnyszu nie ma stacjonarnego kina….Stąd u nich takie zainteresowanie.
Ale faktycznie pomysł plenerowego kina ma swój urok…..

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu

Plenerowe letnie kino zadomowiło się w Przasnyszu,
plenerowy letni teatr zadomowił się w Ciechanowie,
a w Mławie???…
– zadomowiły się jakże wytworne, kameralne i także LETNIE spotkania pod pomnikiem Piłsudskiego z czterema leżaczkami, czyli „Poczytajmy, posłuchajmy”
Co tu porównywać???
Mława oczywiście… „przoduje” wśród ościennych miast inwencją twórczą, polotem.
W Mławie robi się wszystko żeby zadowolić mieszkańców i zapewnić im kulturalne spędzanie czasu.
Więcej po prostu zrobić się nie da.