Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zarezerwowała wczasy na OLX. Straciła 100 zł


W czwartek, 22 sierpnia br., policja przyjęła od mieszkanki gm. Wiśniewo zawiadomienie o oszustwie internetowym. Kobieta poinformowała, że zarezerwowała domek wypoczynkowy za pośrednictwem portalu internetowego OLX. Przelała na wskazane przez ogłaszającego konto pieniądze w kwocie ponad 100 zł. Poszkodowana nie ma do chwili obecnej kontaktu z mężczyzną a ogłoszenie zostało usunięte z portalu.

źródło: KPP Mława

Zobacz także…

Zakupił pustaki na OLX. Nie zobaczył towaru ani pieniędzy

Namiot do Niemiec, suknia do Nigerii. Mławianie nabici w butelkę

Oszukany przy zakupie na OLX

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments