Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trasa Stupsk-Konopki. Auto uderzyło w drzewo


Jak podaje straż pożarna, na trasie Stupsk – Konopki, koło stacji benzynowej osobowa Dacia Duster  wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Po zdarzeniu wszyscy pasażerowie o własnych siłach opuścili pojazd, prawdopodobnie nikt nie został poważniej poszkodowany, na miejsce jedzie zespół ratownictwa medycznego.  Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy. Droga jest przejezdna.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Pablo
Gość
Pablo

To nie auto tylko DACIA

art
Gość
art

jakby był januszowy wieśvagen 1,9TDI albo jakie Audi no to to jo !!! super fura !!! i jeszcze d-polo można zapuścić 🙂

kałdi
Gość
kałdi

plebs lubi kałdi w tdi

Takie tam przemyślenia
Gość
Takie tam przemyślenia

Agrogolf też zajefajny jest.