Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Ktoś porysował lakier na aucie


Policja szuka sprawcy uszkodzenia powłoki lakierniczej na osobowym Seacie Ibiza. Do zdarzenia doszło w dniach  19/20 sierpnia br. w Mławie na  ulicy Armii Krajowej.  Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej na trzech elementach: tylnym prawym błotniku, oraz przednich i tylnych prawych drzwiach w/w pojazdu. W wyniku zdarzenia powstały straty w wysokości ponad 1500 zł.



źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500