Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Kolejny sukces Sokołowskiej. Po Działdowie, Płock


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Obrona Płocka w 1920 r. to jeden z chlubnych momentów wojny polsko-bolszewickiej. Pamięć bohaterów tamtych dni czczona jest na wiele sposobów. Także sportowcy nie zapominają o tym ważnym wydarzeniu.

Po raz czwarty zorganizowano uliczny bieg na dystansie 10 kilometrów. Taka odległość nie wystraszyła zawodników – do rywalizacji przystąpiło ponad 200 osób w różnym wieku. Przeważali mężczyźni, ale także liczba kobiet na starcie mogła spotkać się z dużym zadowoleniem ze strony organizatorów. Na trasę wyruszyły sześćdziesiąt trzy przedstawicielki płci pięknej.

Wśród nich biegła mławianka Anna Sokołowska. Na niedawnej Działdowskiej Dysze okazała się najlepsza w kategorii wiekowej K50. Teraz chciała powtórzyć ten wyczyn, choć musiała szczególnie uważać na dwie konkurentki, Jolantę Woszczak i Renatę Stelmaszewską.

Na szczęście żadna z nich nie zagroziła naszej reprezentantce. Na metę dotarła po pięćdziesięciu minutach i siedmiu sekundach. Obie przeciwniczki zostały daleko w tyle –  na drugiej pozycji finiszowała Woszczak (straciła ponad cztery minuty). W klasyfikacji generalnej kobiet Sokołowska uplasowała się na 23. miejscu. Dwie pierwsze lokaty zgarnęły Ukrainki na czele ze zwyciężczynią Walentyną Kiliarską.

W Płocku rywalizował także  Piotr Rykaczewski. Sto siedemnasty wśród mężczyzn, w grupie wiekowej M50 był osiemnasty.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500