Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Sprawdź swoją wiedzę o Bitwie pod Mławą


W piątek 23 sierpnia w północnej pierzei Starego Rynku w Mławie między godziną 12.00 a 14.00 w namiocie urzędu miasta każdy będzie mógł wziąć udział w bitewnym konkursie i wygrać gadżety związane z miastem i Bitwą pod Mławą. Zapraszamy!



Handemade with love Lucky&Berry

Aby otrzymać upominek, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na zadane przez załogę namiotu pytanie dotyczące Bitwy pod Mławą lub kolejnych obchodów rocznicowych tego ważnego wydarzenia. Sprawdź się i wygraj – zapraszamy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500