Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Sprawdź swoją wiedzę o Bitwie pod Mławą


W piątek 23 sierpnia w północnej pierzei Starego Rynku w Mławie między godziną 12.00 a 14.00 w namiocie urzędu miasta każdy będzie mógł wziąć udział w bitewnym konkursie i wygrać gadżety związane z miastem i Bitwą pod Mławą. Zapraszamy!

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Aby otrzymać upominek, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na zadane przez załogę namiotu pytanie dotyczące Bitwy pod Mławą lub kolejnych obchodów rocznicowych tego ważnego wydarzenia. Sprawdź się i wygraj – zapraszamy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500