Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Branża elektroniczna kontynuuje współpracę z ZS nr 3


Korean Enterprise Association stawia na edukację w Zespole Szkół Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie. 21 sierpnia br. odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli stowarzyszenia koreańskich firm, działających na terenie powiatu mławskiego, z dyrektorem Zespołu Szkół Nr 3 Stefanem Wojnarowskim w ramach partnerskiego projektu nawiązanego rok temu.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Szkoła otrzymała kolejną darowiznę na wyposażenie pracowni elektronicznych. Taka forma współpracy zwiększy atrakcyjność kształcenia zawodowego, zapewni placówce nowocześniejsze funkcjonowanie a branża elektroniczna zyska specjalistów z wysokimi ugruntowanymi w praktyce umiejętnościami.

źródło: ZS nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500