Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Branża elektroniczna kontynuuje współpracę z ZS nr 3


Korean Enterprise Association stawia na edukację w Zespole Szkół Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie. 21 sierpnia br. odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli stowarzyszenia koreańskich firm, działających na terenie powiatu mławskiego, z dyrektorem Zespołu Szkół Nr 3 Stefanem Wojnarowskim w ramach partnerskiego projektu nawiązanego rok temu.


Szkoła otrzymała kolejną darowiznę na wyposażenie pracowni elektronicznych. Taka forma współpracy zwiększy atrakcyjność kształcenia zawodowego, zapewni placówce nowocześniejsze funkcjonowanie a branża elektroniczna zyska specjalistów z wysokimi ugruntowanymi w praktyce umiejętnościami.

źródło: ZS nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x