Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Poszukiwani świadkowie kradzieży walizki do przewożenia pieniędzy


fot. KPP CiechanówW dniu 1 sierpnia około godz. 19:00 z pojazdu Poczty Polskiej zaparkowanego w rejonie placówki przy ul. Batalionów Chłopskich w Ciechanowie została skradziona walizka do przewożenia pieniędzy.

Z tym zdarzeniem związek mógł mieć mężczyzna, widoczny na zdjęciu poniżej. Poruszał się pojazdem Audi A4 kombi typ B7.
Wszystkie osoby mające informacje dotyczące tego zdarzenia prosimy o kontakt. Tel. 23-673-12-00. Zapewniamy anonimowość.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Kowalski
Gość
Kowalski

Może tablice by pokazali bo takich audi to na ulicach pełno.