Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rada zatwierdziła wybór przewodniczących zarządów osiedli


Rada miasta na dwóch kolejnych sesjach zatwierdziła wybór wszystkich przewodniczących 15 zarządów osiedli oraz składy osobowe zarządów. W wymaganym 14-to dniowym terminie od zebrań wyborczych nie wpłynął żaden protest w sprawie ważności wyborów.


Na wczorajszej sesji zatwierdzone zostały przewodniczący i zarządy osiedli: nr 1 Śródmieście, 2 Warszawska, 3 Andersa, 4 Wójtostwo, 5 Kościuszki, 6 Kopernika, 7 Przemysłowe, 9 Wólka, 10 Kozielsk, 11 Piekiełko, 12 Krajewo, 14 Zawkrze i 15 Młodych.

Zarządy osiedli nr 8 i 13 zostały zatwierdzone na poprzedniej sesji rady miasta.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Z bliska
Z bliska
2 lata temu

No właśnie Sesja była, 20.08—ale dlaczego nie podano jej przebiegu i wyjaśnień Burmistrza, odnośnie tych dolegliwości, ???— i do dziś nie wiemy co i jak to wszystko sie odbywało–CZYŻBY PORTAL MIAŁ ZAKAZ UDZIAŁU W SESJI, ALBO ZAKAZ INFORMOWANIA.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x