Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rada zatwierdziła wybór przewodniczących zarządów osiedli


Rada miasta na dwóch kolejnych sesjach zatwierdziła wybór wszystkich przewodniczących 15 zarządów osiedli oraz składy osobowe zarządów. W wymaganym 14-to dniowym terminie od zebrań wyborczych nie wpłynął żaden protest w sprawie ważności wyborów.Na wczorajszej sesji zatwierdzone zostały przewodniczący i zarządy osiedli: nr 1 Śródmieście, 2 Warszawska, 3 Andersa, 4 Wójtostwo, 5 Kościuszki, 6 Kopernika, 7 Przemysłowe, 9 Wólka, 10 Kozielsk, 11 Piekiełko, 12 Krajewo, 14 Zawkrze i 15 Młodych.

Zarządy osiedli nr 8 i 13 zostały zatwierdzone na poprzedniej sesji rady miasta.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Z bliska
Gość
Z bliska

No właśnie Sesja była, 20.08—ale dlaczego nie podano jej przebiegu i wyjaśnień Burmistrza, odnośnie tych dolegliwości, ???— i do dziś nie wiemy co i jak to wszystko sie odbywało–CZYŻBY PORTAL MIAŁ ZAKAZ UDZIAŁU W SESJI, ALBO ZAKAZ INFORMOWANIA.