Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Są wejściówki dla kombatantów i niepełnosprawnych na piątkowe obchody


Dla kombatantów i osób niepełnosprawnych ruchowo, które chciałyby wziąć udział w piątkowych obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą, ratusz przewidział udogodnienia.


Przygotowane zostaną dla nich wejściówki, a służba informacyjna ułatwi dotarcie na wyznaczone miejsce. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Wydziałem Komunikacji Społecznej i Medialnej Urzędu Miasta Mława (ratusz, pokój nr 5, tel. 23 654 33 82 wew. 104).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x