Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Komplet braci. Główne trofeum dla Karwackich


Rodzeństwo Łukasz i Piotr Karwaccy zdominowało przebieg rywalizacji w tegorocznej edycji turnieju w siatkówce plażowej o puchar przewodniczącego Rady Gminy Stupsk. W kapitalnym stylu sięgnęło po główne trofeum, wygrywając wszystkie spotkania.


Po inauguracyjnej imprezie rozegranej w Strzałkowie, kolejne zawody odbyły się w Stupsku. Do rywalizacji dołączyli Anna Karwacka i Kamil Zadrożny. Jednak jedyny mieszany duet w stawce nie zdołał zagrozić faworytom. Finiszował exe-aequo na piątym miejscu – z tyłu zostali jedynie Jakub Głowacki i  Filip Kałapus.

Za to bracia Anny nie mieli sobie równych. W finale pokonali Damiana Ankiewicza i Artura Zimnego. Natomiast na trzecim miejscu finiszowali przedstawiciele Dunaja, Dawid Klimkowski i Dawid Głowacki.

Wymienieni na końcu zawodnicy byli gospodarzami ostatniego turnieju Grand Prix. Ponownie wzięło w nim udział siedem zespołów. Parogodzinna walka nie przyniosła zmian na pierwszym miejscu. Trzeci sukces zanotowali Łukasz i Piotr. Dzięki temu z kompletem punktów mogli świętować końcowy prymat.

Na drugim miejscu w „generalce” finiszowali Mariusz Jurkiewicz i Adam Zadrożny. Najgroźniejszych konkurentów, czyli Ankiewicza i Zimnego, wyprzedzili zaledwie o oczko.

Klasyfikacja generalna: 1. Łukasz i Piotr Karwaccy 30 pkt., 2. Adam Zadrożny, Mariusz Jurkiewicz 25 pkt, 3. Damian Ankiewicz, Artur Zimny 24 pkt., 4. Paweł Ankiewicz, Artur Gawlikowski 17 pkt. 5. Dawid Głowacki, Dawid Klimkowski 16 pkt., 6. Anna Karwacka , Kamil Zadrożny 10 pkt., 7. Jakub Głowacki, Maciej Kałapus 6 pkt.,
8. Dawid Głowacki, Bartosz Głowacki 5 pkt.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x