Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Ze słupów zginęło 165 metrów przewodu napowietrznej sieci trakcyjnej


Złodzieje narobili kłopotu kolejarzom. Na trasie kolejowej pomiędzy miejscowościami Otocznia i  Wyszyny Kościelne złodzieje odcięli przewód kolejowej sieci trakcyjnej o długości 165 metrów a następnie dokonali jego kradzieży.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Sprawcy na razie pozostają nieustaleni, nie wiadomo też jakimi narzędziami się posłużyli. Wiadomo jedynie, że do kradzieży doszło w minioną sobotę, około godz. 20:00. Straty poniesione w wyniku zdarzenia kolej oszacowała na ponad 500 zł. Do czasu naprawy uszkodzeń ruch pociągów odbywał się po jednym torze.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500