Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ze słupów zginęło 165 metrów przewodu napowietrznej sieci trakcyjnej


Złodzieje narobili kłopotu kolejarzom. Na trasie kolejowej pomiędzy miejscowościami Otocznia i  Wyszyny Kościelne złodzieje odcięli przewód kolejowej sieci trakcyjnej o długości 165 metrów a następnie dokonali jego kradzieży.

Sprawcy na razie pozostają nieustaleni, nie wiadomo też jakimi narzędziami się posłużyli. Wiadomo jedynie, że do kradzieży doszło w minioną sobotę, około godz. 20:00. Straty poniesione w wyniku zdarzenia kolej oszacowała na ponad 500 zł. Do czasu naprawy uszkodzeń ruch pociągów odbywał się po jednym torze.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments