Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na „siódemce” koło Pepłowa


Niedzielne powroty z weekendowych wyjazdów nie zawsze bywają bezpieczne. Na przeciążonej ruchem drodze krajowej nr 7, zwłaszcza na terenie powiatu mławskiego, gdzie biegnąca od Gdańska dwupasmówka zwęża się do jednego pasa, często dochodzi do wypadków i kolizji.

Sprzedam Piec


Tak było również w miniony weekend. Na szczęście obyło się bez poważnych zdarzeń, tym niemniej nie wszyscy wrócili do domu szczęśliwie. Wczoraj kilka minut przed godziną 20-tą w okolicy Pepłowa zderzyły się osobowe Audi A4 i Toyota Corolla. Poza uszkodzeniami pojazdu nikt nie został poszkodowany. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Koscielna.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x