Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Triathloniści nie próżnowali. Od mistrzostw po IronMana


Jedenasty dzień sierpnia okazał się niezwykle pracowity dla triathlonistów z Mławy. Maja Bużycka wybrała się na mistrzostwa Polski juniorów, natomiast Sebastian Kwieciński i Jan Jegliński zdecydowali się na udział w zawodach z cyklu Enea Iroman 70.3 Gdynia.


W drugim przypadku mławianie mieli do pokonania dystans ponad 100 kilometrów. Łatwo nie było, tym bardziej, że zmagania toczyły się przy wysokiej temperaturze. W sumie na trasę wyruszyło 1916 zawodników.

Do mety nie dotarli wszyscy, przedwcześnie zrezygnowało osiemdziesięciu ośmiu uczestników. Wśród nich nie było Kwiecińskiego i Jeglińskiego – swoim tempem parli do przodu. Ostatecznie po  blisko pięciu godzinach zaczęli finiszować. Kwieciński został sklasyfikowany na 364. miejscu, natomiast jego krajan na 497. pozycji. Główne trofeum trójmiejskiej imprezy zgarnął Niemiec Jan Frodeno.

Z kolei Bużycka wybrała się do Sławy, miejscowości położonej w województwie lubuskim. Ósma po pływaniu, na rowerze  wykręciła nawet trzeci czas. Niestety szturm na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży się nie udał. Słabszy występ w biegu sprawił, że finiszowała na dziesiątej lokacie. Złoto zawisło na szyi Julii Saneckiej z Gryfina.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x