Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Policja poszukuje zaginionej 38-latki z Ciechanowa


Ciechanowska Policja poszukuje zaginionej 38-latki z Ciechanowa. W sobotę Sylwia D. ostatni raz przebywała w miejscowości Grzybowo. Może poruszać się Fordem Mondeo koloru siwego o nr rej. WCI 56425. 
Rysopis.
Wzrost ok. 156 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie do ramion koloru blond, tatuaż na lewym przedramieniu w kształcie kwiatu. 
Wszystkie osoby, które mogą dysponować informacjami o losie poszukiwanej kobiety, proszone są o kontakt pod numerem 112. Handemade with love Lucky&Berry

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500