Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Żołnierskie biegi w centrum miasta. Puchar dla najlepszych


Blisko 300 żołnierzy i uczniów szkół mundurowych stanie na starcie Międzynarodowego Drużynowego Biegu Żołnierskiego na 3000 m o Puchar Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego oraz Burmistrza Miasta Mława.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Pierwszy raz mieszkańcy Mławy będą mogli obserwować zmagania żołnierzy w centrum miasta. Bieg będzie integralną częścią obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą, zaplanowanych na 23 sierpnia 2019 r. i równocześnie hołdem oddanym bohaterom bitwy granicznej 1939 roku. Dziesięcioosobowe drużyny z całej Polski, a także żołnierze państw sojuszniczych, zmierzą się na dystansie 3 kilometrów. Trasa biegu została wyznaczona ulicami: Żeromskiego, Wyspiańskiego, Sienkiewicza i Reymonta. Rozpoczęcia biegu zaplanowano na godzinę 12:30, a brama startowa zostanie ustawiona w parku miejskim (tam także będzie finisz biegaczy).

Najlepsi odbiorą puchary z rąk burmistrza i dowódców na estradzie im. Tekli Bądarzewskiej w zabytkowym parku miejskim jeszcze przez oficjalnymi obchodami rocznicowymi.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500