Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Wyłamał się tylko Żak. Kończył w dziewięciu


Reprezentanci Żaka Szreńsk nie zagrają w drugiej rundzie przeciwko Mławiance. W premierowej fazie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym przeszkodą nie do przejścia okazała się Boruta Kuczbork.


Podopieczni Marka Dobrowolskiego byli bezradni w starciu z rywalami z powiatu żuromińskiego. Nie dość, że stracili trzy gole, to jeszcze kończyli rywalizację w dziewięcioosobowym składzie. Czerwone kartki obejrzeli Mateusz Kordalski i Mateusz Rybicki.

Tamka Dzierzgowo podejmowała w środowe popołudnie Olimp Ciechanów. Mimo wielu sytuacji bramkowych, w regulaminowym czasie zwycięzca nie został wyłoniony. Wynik 1:1 oznaczał konieczność rozegrania konkursu rzutów karnych. Lepsi w tym elemencie okazali się dzierzgowianie.

Do drugiej rundy przebił się także beniaminek A-klasy Wkra Radzanów. W Uniecku okazał się lepszy od tamtejszej Jutrzenki. Bohaterem batalii był tradycyjnie Daniel Ziółkowski. Wyborowy napastnik zakończył pojedynek z dubletem na koncie.

Wyniki spotkań

I runda: Żak Szreńsk – Boruta Kuczbork 0:3, Tamka Dzierzgowo – Olimp Ciechanów 1:1 rzuty karne 4:2, Jutrzenka Unieck – Wkra Radzanów 0:2.

II runda (21 sierpnia): Boruta Kuczbork – MKS Mławianka Mława, Tamka Dzierzgowo – Korona Szydłowo, Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń, Orlęta Baboszewo – GKS Strzegowo.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500