Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Policjanci uratowali mężczyznę


Mławscy policjanci uratowali 51-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji mundurowych, na szczęście nie doszło do tragedii. Uratowany mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mławie usłyszeli od dyżurnego o próbie samobójczej, jaką może podjąć jeden z mieszkańców. Niezwłocznie udali się na miejsce w okolice budynku przy jednej z mławskich posesji. Po przyjeździe zauważyli mężczyznę siedzącego przy bramie wjazdowej na posesję. Miał zawiązany na szyi sznurek, który był przywiązany do klamki furtki. Mężczyzna dusił się, miał problemy z oddychaniem. Policjanci szybko podbiegli do niego. Podnieśli wiszącego mężczyznę i usunęli sznurek z szyi a następnie wezwali karetkę pogotowia.

51-latkiem zajęli się specjaliści z zespołu ratownictwa medycznego, którzy przybyli na miejsce. Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów uratowane zostało ludzkie życie.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawiak
Mlawiak
11 miesięcy temu

Co się z ludzmi dzieje wszędzie się źle słyszy