Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już pewne. Szpital otworzy poradnię diabetologiczną


To dobra wiadomość dla osób potrzebujących leczenia diabetologicznego. Skuteczne okazały się podjęte przez SP ZOZ w Mławie działania i jest zgoda NFZ na otwarcie w mławskim szpitalu poradni diabetologicznej.


– Poradnia ruszy z dniem 1 września – zapowiada dyrektor szpitala Waldemar Rybak.

Przypomnijmy,  utworzenie poradni w mławskim szpitalu finansowanej w ramach NFZ to inicjatywa społeczna.  Z takim pismem wystąpiła do władz powiatu jedna z mieszkanek naszego powiatu. Rozmowy z Narodowym Funduszem Zdrowia podjął dyrektor SP ZOZ Waldemar Rybak i jak widać udało się przejść przewidzianą procedurę  i przyniosły one pozytywny efekt.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x