Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

To już pewne. Szpital otworzy poradnię diabetologiczną


To dobra wiadomość dla osób potrzebujących leczenia diabetologicznego. Skuteczne okazały się podjęte przez SP ZOZ w Mławie działania i jest zgoda NFZ na otwarcie w mławskim szpitalu poradni diabetologicznej.– Poradnia ruszy z dniem 1 września – zapowiada dyrektor szpitala Waldemar Rybak.

Przypomnijmy,  utworzenie poradni w mławskim szpitalu finansowanej w ramach NFZ to inicjatywa społeczna.  Z takim pismem wystąpiła do władz powiatu jedna z mieszkanek naszego powiatu. Rozmowy z Narodowym Funduszem Zdrowia podjął dyrektor SP ZOZ Waldemar Rybak i jak widać udało się przejść przewidzianą procedurę  i przyniosły one pozytywny efekt.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500