Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Telefon sony znaleziony w parku


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli telefon komórkowy m-ki Sony, koloru białego. Przedmiot znaleziono w Mławie, w Parku Miejskim.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Policja apeluje do osób, które rozpoznały na zdjęciu należący do nich utracony przedmiot lub znają właściciela w/w telefonu komórkowego, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel.  23/654 72 65  lub tel. kom. 519 035 282.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500