Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Brawo! Zniknął małpi gaj w parku


Teraz aż miło popatrzeć na chodnik przy ulicy Wyspiańskiego po stronie parku. Kilkanaście dni temu, na prośbę czytelnika zwracaliśmy uwagę na długo trwający stan zaniedbania krzewów rosnących przy ogrodzeniu parku. Poprzerastały one dawno parkan i utrudniały przejście chodnikiem.


Ten stan się już zmienił i naprawdę ten małpi gaj został ładnie przystrzyżony, a chodnik wygląda wreszcie tak jak chodnik. Gdyby tak jeszcze udało się pomyśleć o pomalowaniu ogrodzenia, park na pewno zyskałby jeszcze na wyglądzie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
2 lata temu

Czyżby znowu wizyta premiera?

Antypis
Antypis
2 lata temu
Reply to  Gość

Raczej Pisowskich gości. Może przyjadą się pokazać bo na razie powiesili się na bilbordach szczególnie obecna Pani posel;))))))

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  Antypis

Obecna pani poseł to tylko jeździ wszędzie i się pokazuje (już więcej jej na zdjęciach niż złotoustego) jak na pokazach mody… prezentuje tylko swoje garsonki i nic poza tym. Aha, jeszcze trochę kasy poszło na te bilbordy przedwyborcze.

Gucio:)
Gucio:)
2 lata temu
Reply to  mławianka

I tylko pokazuje. Nic ponadto.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
2 lata temu
Reply to  mławianka

–A co tej Pani zostało tylko to aby się pokazywać, a pokaz mody chyba że u RENCISTÓW I EMERYTÓW. I LICZYĆ NA DRAPANE MOŻE ZNOWU MŁAWIANIE DADZĄ SIĘ NABRAĆ, a nuż zagłosują i znowu Pani Poseł dadzą mandat, ale prezentuje sie też w Mławie wikipedia JAN-MARIA JACKOWSKI, ktory swego czasu miał fajne fotki jak nago biegał po plaży. ACHA–trzeba zaznaczyć że są to przedstawiciele, jedynie słusznej partii PIS.

abc
abc
2 lata temu

A co ruderą na rogu parku przy Policji. Niby zabytkowy park, a na rogu przy stacji trafo stoi obskurne straszydło z pordzewiałym dachem (nauka jazdy). Gdyby to wyremontować byłaby fajna lodziarnia.

Mmm
Mmm
2 lata temu
Reply to  abc

Tam nie ma nauki jazdy,wisi tylko reklama. Chyba panowie kontrolujący parkingi tam stacjonująć.

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  abc

Lodziarni w parku to już dość!!!!!!!!!!!!!!! Ta zielona obrzydliwa buda winna być zlikwidowana!
Niedługo w tym parku zabraknie parku.
Gałęzie od strony Wyspiańskiego przycięte, ale w parku nadal jest małpi gaj.
Krzewy żeby ładnie rosły i ładnie wyglądały powinno się formować, a nie rosną dziko jak w lesie.
Dziś choć trochę porządku zrobią z okazji jutrzejszego święta – dobre i to, że będzie trochę czyściej, a nie syf, kiła i mogiła.

nick
nick
2 lata temu
Reply to  abc

Ta rudera na rogu psuje cały wizerunek parku.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x