Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Aktywni biegacze. Sokołowska wygrała kategorięSąsiednie Działdowo obchodziło w tym roku 675. rocznicę powstania. Do okrągłego jubileuszu jeszcze daleko, za to impreza towarzysząca świętu miasta doczekała się już piątej edycji. Chodzi o rywalizację biegaczy w działdowskiej dysze.

Tegoroczna odsłona zmagań przyciągnęła na start 188 zawodników. Wśród nich przeważali mężczyźni, ale liczba 52 kobiet pokazuje, że przedstawicielki płci pięknej coraz śmielej radzą sobie na sportowym polu. Jeśli chodzi o geografię przeważali zawodnicy z Mazur, ale nie zabrakło także zawodników z Warszawy, a przede wszystkim z naszego powiatu.

Wśród kobiet najwyżej uplasowała się Iwona Kubit. W klasyfikacji generalnej finiszowała na osiemnastej pozycji  – w swojej kategorii wiekowej była piąta. Za to na najwyższy stopień  podium w swojej grupie (50 lat i starsze) przebiły się Anna Sokołowska i Agnieszka Rejniak. Podzieliły się zgodnie pierwszą i drugą lokatą. Na trasie rywalizowały także Agnieszka Szemplińska, Dorota Kubalska, Cecylia Żurawska, Janina Radzanowska oraz Sylwia Stańczak.

U mężczyzn na dwudziestym piątym miejscu uplasował się Tadeusz Kubit. W drodze do mety wyprzedził m.in. Roberta Rejniaka, Mariusza Kowalskiego, Andrzeja Nowaka, Pawła Kubalskiego, Piotra Wiechowskiego i Cezarego Goljasza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x