Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Doszczętnie zniszczony osobowy Citroen. Wypadek Wyszynach


Dziś około 13-tej, przy zjeździe z wiaduktu od strony Trzcianki,  doszło do zderzenia dwóch samochodów: osobowego Citroena i lawety ciągniętej przez Mercedesa. W zdarzeniu została poszkodowana kobieta kierująca Citroenem, zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala. Strażacy z JRG Mława oraz OSP Wyszyny Kościelne zabezpieczają miejsce zdarzenia, policja ustala okoliczności w jakich doszło do zderzenia pojazdów.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x